poniedziałek, 13 czerwca 2022

„Kocie ścieżki” - wyjątkowa książka dla przedszkolakówDzisiejsza pogoda nas nie rozpieszcza, a obserwując porywisty wiatr, deszcz, grad i burzę mam ochotę dłużej zostać pod kocem. Dzisiaj zrobiłyśmy bazę i zaszyłyśmy się w niej z naszą nowością Wydawnictwa Tatarak (premiera miała miejsce w marcu 2022 roku). 


„Kocie ścieżki” to pozycja idealna dla przedszkolaków (dedykowana dzieciom w wieku 4-6 lat) na każdą pogodę i niepogodę. Książka autorstwa Piotra Wilkonia, ilustrowana przez Józefa Wilkonia. Autor - syn, ilustrator - ojciec, duet nietuzinkowy, który stworzył wspaniałą pozycję wartą uwagi. 

Bohaterami książki są trzy urocze kociaki, które całe dnie spędzają na beztroskiej i radosnej zabawie pod okiem czuje i troskliwej mamy. Pewnego dnia poczują zew przygody, chęć samodzielnej podróży, odkrywania otaczającego ich świata na własnych zasadach… czy to brzmi znajomo? :) ta książka to fantastyczna lektura nie tylko dla dzieci, ale też rodziców! Przekonajcie się sami jakie przygody czekają na nasze kocięta, eksperymentujcie i doświadczajcie razem z nimi :)


Wydawnictwo Tatarak

Ilość stron: 36
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Batmanka - mama testerka , Blogger