sobota, 31 sierpnia 2019

Sierpniowa edycja Blogosfery Canpol babies!

Hej!

Moi Drodzy, wybaczcie, że zgłaszam się do obecnej Blogosfery tak późno, ale w pełni zgadzam się z teorią, że lepiej późno niż wcale. Dlatego Was również zapraszam do wykorzystania ostatnich chwil i zgłoszenia swojej kandydatury w fantastycznej Blogosferze Canpol babies!

Nie marnujcie ani chwili i zgłaszajcie się tutaj:


W tym miesiącu macie okazję stać testerami i recenzentkami fantastycznego zestawu zabawek widocznego na poniższym zdjęciu.


W tej edycji 15 testerek będzie miało przyjemność testować ten znakomity zestaw zabawek rozwijający sprawności manualne oraz koordynację wzrokowo-słuchową swojego Maluszka, a 15 aktywnych mam w social mediach będzie miało okazję zorganizować konkurs na swoim profilu. Każda z tych osób otrzyma po jednym zestawie tych uroczych zabawek.

W tej edycji nie może również zabraknąć naszego zgłoszenia. Zgłosiłam się do testowania zabawek, ponieważ moja córka uwielbia układać klocki, chętnie odkrywa kształty oraz uwielbia zabawki, które można bezpiecznie poznawać wszystkimi zmysłami. Zgłosiłam również swoją kandydaturę do organizacji konkursu, ponieważ wiem, że uwielbiacie kreatywne konkursy oraz dobrą zabawę.

Trzymajcie kciuki!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Batmanka - mama testerka , Blogger